Odzież - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.10.2017


Katalog stron


Modne Seniorki i ich moda w nowym serwisie modnaseniorka.pl
data: 14.12.2010 / Modyline

Modne Seniorki i ich moda w nowym serwisie modnaseniorka.plOd dwóch tygodni, czyli od końca listopada funkcjonuje nowa, tematyczna witryna poświęcona zagadnieniom związanym wyłącznie z modą. Tym razem w całości dedykowana seniorkom.

Portal zawiera porady dla kobiet dojrzałych w podziale wiekowym: 50, 60 i 70 plus. Modnaseniorka.pl podpowiada jak zatuszować mankamenty sylwetki ukształtowanej przez czas, jak również uwypuklić te walory, które nie zmieniły się od ukończenia osiemnastego roku życia. Informacje o trendach sezonu oraz ciekawych, seniorskich inicjatywach w zakresie np. pokazów mody są cenną podpowiedzią, pomagającą dopasować indywidualny styl do obowiązujących kanonów. Załączane do materiałów zdjęcia, ukazują piękno wieku dojrzałego, czyniąc przekaz bardziej wiarygodnym. Jednocześnie możliwość dokonania zakupu pozwala odnieść się w kontekście praktycznym do aspektu informacyjnego.

Sklep modnaseniorka.pl oferuje zarówno gotowe stylizacje, jak też kategorie produktowe np. sukienki, czy bluzki, kładąc nacisk na rozmiary przyjazne seniorkom. Kluczem doboru towaru jest jakość oraz wzornictwo, które ma odpowiadać potrzebom dojrzałej sylwetki. Przejrzyste zasady dokonywania zakupów opisane na stronie sklepu mają za zadanie przekonać do transakcji w internecie, pokazując, że jest on bezpiecznym miejscem nawet dla seniorki.

Serwis zachęca czytelniczki do dzielenia się doświadczeniami związanymi z modą wieku dojrzałego w obrębie własnej witryny, jak również posiada profil na Facebooku oraz GoldenLine, gdzie Modne Seniorki mają szansę poznać swoje rówieśniczki o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Stale rosnące grono odbiorców świadczy o potrzebie oferty "skrojonej na miarę", tym bardziej, iż zgodnie z danymi demograficznymi grupa 50+ będzie coraz większa, bardziej świadoma i równie wymagająca, jak pokolenie 30, czy 40-latek.

Adres: http://modnaseniorka.pl/ definiuje modną uliczkę w mieście Modnych Seniorek.


Modyline
01-873 Warszawa
ul. Magiera 8a/11
tel. 603 299 044
http://www.modyline.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Odzież - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Odzież - strona główna | Odzież - wiadomości | katalog