Odzież - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 24.10.2017


Katalog stron


C&A powiększa powierzchnię w Kupcu Poznańskim - 3000 m2 odzieży na trzech kondygnacjach
data: 21.02.2006 / Kupiec Poznański S.A.

C&A powiększa powierzchnię w Kupcu Poznańskim - 3000 m2 odzieży na trzech kondygnacjachCentrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański funkcjonuje na placu Wiosny Ludów w stolicy Wielkopolski od 2001 roku.

W chwili obecnej, wychodząc naprzeciw zmieniającej się sytuacji rynkowej i rosnącej liczbie konkurencyjnych obiektów, szykuje się do zmian wizerunkowych i jakościowych. Jedną z nich jest, wynikająca z podpisanej właśnie umowy, rozbudowa sklepu sieci C&A. Za kilka miesięcy ten odzieżowy gigant będzie miał ponad 3000 m. kw. powierzchni na trzech kondygnacjach i będzie największym sklepem tej sieci w Polsce.

W ostatnich dniach spółka Kupiec Poznański S.A. podpisała kontrakt na rozbudowę sklepu C&A. Od września 2006 roku kolekcje jednego z wiodących dystrybutorów najbardziej znanych marek odzieżowych w Europie oferowane będą na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni ok. 3000 m. kw.

Jak informuje Sebastian Koziara z C&A, będzie to największy obiekt tej sieci w Polsce (drugim co do wielkości będzie od tej chwili sklep przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie – ok. 2750 m. kw.). Nowy C&A zajmie trzy kondygnacje w Kupcu Poznańskim (obecnie zajmuje tylko część parteru).

Wraz z rozwojem powierzchni handlowej, C&A dokona także zmian jakościowych w swojej ofercie. Zostanie ona zdecydowanie rozbudowana. Przede wszystkim znacznie poszerzy się asortyment w dotychczasowych działach: męskim, damskim i młodzieżowym. Obok tego pojawi się zupełnie nowa kolekcja - skierowana do dzieci. Utrzymana zostanie natomiast główna grupa docelowa firmy – osoby w wieku 25-45 lat, młode rodziny, etc.

CH-B Kupiec Poznański powstało ponad cztery lata temu i - będąc pierwszym tak znaczącym obiektem handlowym w ścisłym centrum stolicy Wielkopolski - na trwałe zmieniło oblicze Poznania. Dzięki Kupcowi do centrum miasta zaczęli także powracać na zakupy poznaniacy.

Inicjatywa budowy tego obiektu wyszła od lokalnego środowiska kupieckiego, te zaś zostało wsparte przez przedsiębiorców i władze miasta. Tak powołano spółkę, która po kilkuletnim okresie rozwiązywania formalnych zawiłości osiągnęła cel. Centrum powstało na placu Wiosny Ludów, kilkaset metrów od poznańskiego Starego Rynku, na przecięciu linii komunikacyjnych. Dziś wraz z CH Stary Browar – odległym tylko o niecałe 500 m - spina ulicę Półwiejską w najbardziej handlowy deptak miasta.

Powierzchnie handlowe Kupca Poznańskiego zajmują trzy kondygnacje: parter i dwa piętra. Znajdują się tam sklepy i salony należące zarówno do poznańskich kupców o ustalonych już na rynku markach, jak i do renomowanych firm ogólnopolskich i zagranicznych. Kupiec to także sklepy jubilerskie, perfumerie, restauracje, kawiarnie, liczne punkty usługowe, etc.

Na trzech kolejnych kondygnacjach znajdują się najwyższego standardu powierzchnie biurowe, oferujące doskonałą infrastrukturę, niepowtarzalne widoki z okien, nowoczesne rozwiązania charakterystyczne dla budynku klasy A. Powierzchnie typu open-space oraz z tradycyjnym podziałem pozwalają na pełną dowolność w kształtowaniu metrażu biura.

Pod obiektem znajduje się podziemny parking.
Łączna powierzchnia Centrum to 32.000 m. kw.

Kupiec Poznański S.A.

Kupiec Poznański S.A.
pl. Wiosny Ludów 2
61-831 Poznań
tel. (061) 850 88 01
fax: (061) 850 88 03
http://www.kupiecpoz.pl

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Odzież - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Odzież - strona główna | Odzież - wiadomości | katalog